Recenze Catler

Přidáno: 2. února 2023

Všechno v pořádku. Doporučuji.

Catler BM 700

Catler BM 700

Přidáno: 2. února 2023

Mám ji týden, celkem brzo na hodnocení. Zatím jsem spoko. Křupavý chlebík ráno k snídani, to je k nezaplacení.

Ověřený zákazník Catlercz.cz Blažej Holba

Přidáno: 31. ledna 2023

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Váží, zpracuje, zamíchá, uvaří i ohřeje a nahradí tak jak kuchyňský robot, tak polévkovar nebo rýžovar a parní hrnec. Řazení receptů podle abecedy nebo podle kategorií Objem nádoby 3 l Za mě je to inteligentní spotřebič s wi-fi pro každodenní přípravu jídla. Zhruba 170 receptů v češitině a nebo se dá přepnout i do angličtiny - možná pro většinu lidí zbytečnost, ale pro rodiny, kde žije cizinec to může být super benefit oproti třeba konkurenčním robotům ve stejné ceně, kde angličtina chybí.
  • Cena by mohla být nižší, ale za kvalitu se holt platí. Možná by do budoucna nebylo špatné mít i mobilní apku, kde by se zobrazovaly recepty a třeba i nějaké chaty s majiteli hrnce pro výměnu receptů a zkušeností.

Pořídil jsem manželce jako její vysněný dárek. Před koupí jsem pročetl velké množství recenzí a diskuzních skupinek na sociálních sítích a vyhrál tento robot a nelitujeme, volba byla správná.

Ověřený zákazník MALL.CZ Linda

Přidáno: 30. ledna 2023

• Multifunkčnost hrnce.
  • Cena.
  • Jednoduché ovládání dotykem nebo pomocí kolečka. Aktualizace receptů přes wifi.
  • Recepty, které jsem měla možnost vyzkoušet byly přesné a velmi srozumitelně popsané. Skvělé je, že když nevíte co vařit, stačí prolistovat recepty v hrnci.
  • Jídlo se v hrnci nepřipaluje.
  • Zabudovaná kuchyňská váha i na dovažování.
  • Možnost nastavení vlastní teploty, času a rychlosti míchání.
  • Části se dají mýt v myčce na nádobí.
  • Nože a strouhací nástavce jsou ostré jako břitva.
  • Používám pár týdnů denně a nenašla jsem zatím žádnou chybu.

Hrnec doporučuji všem. Ušetří spoustu času při vaření. Díky multifunkčnosti hrnce odpadá nepořádek v kuchyni a mytí velkého množství nádobí, protože celé jídlo připravíte prakticky v jednom hrnci.

Catler TC 9010

Ověřený zákazník MALL.CZ Julie J.

Přidáno: 27. ledna 2023

(naposledy upraveno 27. ledna 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Přísavky na robotu jsou opravdu velmi kvalitní a robot na lince díky nim drží fest, takže se nemusíte bát ,,nehody".
  • Průhledné víko, díky kterému je hezky vidět do nádoby a tak vidím na přípravu, má i otvor na dosypávání surovin.
  • Chválím, že se velmi dobře udržuje, všechno příslšenství se dá dát do myčky nádobí. Velká databáze receptů s barevnými fotkami je super a každý recept vás provede celým procesem přípravy, ukáže kolik čeho vložit a popíše přesný postup i to jaké nástavce nandat, čas a teplotu vaření. Robot jde připojit na wifiu a aktualizovat recepty. Umí všechno od mixování, šlehání, hnětení, sekání i strouhání a nahradí parní hrnec - knedlíky z něj jsou famózní a nebo polévkovar. Najednou zvládne připravit klidně i celý oběd. Co mě na něm fakt baví, je, že je naprosto špičkový na kynuté těsto. V základu je v něm nějakých 170 receptů, ale dělám toho i spoustu podle sebe a jen se inspiruji. Vše v českém jazyce.
  • Cena, ale když to porovnám s těmi dražšími, je tento fakt za super peníze s naprosto totožnými funkcemi.

Za mě je to kuchyňský robot, který baví nejen začínající kuchařky, ale taky nás co už máme pár let odvařeno.

Ověřený zákazník MALL.CZ Klárka

• vše v češtině
  • připojení na wifi
  • možnost uložit si vlastní recepty a oblíbené
  • kvalitní zpracování jak plastů tak nerezu
  • vypadá fakt luxusně
  • displej má nádherné ostré barvy a můžete ho ovládat jak dotykem tak možnost manuálního ovládání kolečkem
  • zastoupí jak robot, tak parní hrnec, troubu a další spotřebiče
  • vypadá fakt krásně a je ještě hezčí než ten drahý ,,stařeček,,průkopník termomix
  • nemám absolutně nic, co bych vytkla, objednáváme už další pro maminku, což je ta nejlepší recenze

Koupila jsem na doporučení mé kamarádky a nelituji. Opravdu je naprosto srovnatelný se stejným robotem, který stojí asi 3x tolik. Vše je naprosto stejné - jak příslušenství, tak i recepty. Lidi neblázněte a šetřete, tenhle frajer, je dokonalý a nepoznáte rozdíl!

Catler MF 610

Catler MF 610

• Skvělé výsledky napěňování
  • Pěkný design
  • Malý rozměr

Doporučuji všem milovníku latte, capuccina a čokolády.
Děti milují i samotnou mléčnou pěnu.

Přidáno: 25. ledna 2023

• Vejde se celý krajíc chelba, jednoduché ovládání

Úzký a dlouhý na dvě topinky vedle sebe nebo celý krajíc chleba. Využijeme hlavně při snídani.

• kvalitní nerezové provedení

Vaku mi doporučila ségra, líbí se mi a plní všechny funkce. Odsává i z boxů, který si plánuju přikoupit.

Catler KE 8130

Catler KE 8130

• Kvalitní materiál
  • Nádherná barva něco mezi mint-zelenkavou a tyrkys
  • Voda vydrží dlouho horká

Jako milovnice čaje oceňuji nápad zkombinovat varnou konvici s termoskou. Jsem spokojená.

Catler FS 9010

Catler FS 9010

• Maximálně ostrý
  • Tichý chod

Velmi ostrý kotouč, který se sám ostří, díky brusným kamenům uvnitř přístroje. Tichý.
S výrobkem jsem spokojená.

Catler TC 8010

Catler TC 8010

• Spoustu funkcí - míchá, seká, váží, vaří

Nejlepší dárek od manžela, co jsem našla pod stromkem. Od Vánoc v něm jedu, hlavně polívky. Rozpouštěla jsem i polevu na buchtu a taky super. Nepřipaluje se to, protože si to robot metlou míchá. Jedna funkce je i váha, kterou můžete nulovat. Tak přisypu třeba 200g mouky, vynuluju, přidám 100 g cukru, vynuluju. Všechno v jednom hrnci, který pak jednoduše umeju.

Ověřený zákazník Catlercz.cz Věra

Zakoupeno v Catlercz.cz

Zatím zkoumám,ale bude výborný pomocník.

Catler CM 4012

Catler CM 4012

Přidáno: 24. ledna 2023

(naposledy upraveno 24. ledna 2023)

Zakoupeno v Catlercz.cz

zatím vše perfektní, káva je moc dobrá

Catler VS1520

Catler VS1520

Ověřený zákazník Alza.cz GameOver49

Přidáno: 23. ledna 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Je to takzvaně "funkční".

Catler JS 8011

Catler JS 8011

Přidáno: 20. ledna 2023

Pěkný přístroj, 3 sítka podle hrubosti. Někdo radši čistou šťávu, někomu kousky nevadí. Nevyměnil bych.

Catler CG 8011

Catler CG 8011

Přidáno: 20. ledna 2023

Dostal jsem jako dárek. Pracuje perfektně, jsem spokojen. Jen snad mě trochu štve, že káva při jemném mletí padá i okolo dozy. Ale darovanému koni na zuby nekoukej.

Přidáno: 20. ledna 2023

Jednoduše se ovládá, má festové provedení, žádný plastic z lidlu. A v těla přístroje je nůž, kterým po zavakuování odříznu.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25