Recenze Catler

Catler VS 8010

Ověřený zákazník Catlercz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2022

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Ta váha je docela praktická
  • Je úplně perfektní, ale chvíli trvá, než si člověk na její kvality zvykne a naučí se s tím pracovat.
Catler KE 8120

Catler KE 8120

Ověřený zákazník Catlercz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. srpna 2022

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Uvařená voda se ochlazuje pomalu, takže třeba za hodinu je stále dostatečně teplá pro mytí hrníčku
  • na displeji se ukazuje teplota vody (po 10 stupních), takže její teplotu vidím
  • Voda vytéklá z konvice až po zmáčknutí páčky - ochrana proti vylití jinam, ochrana proti opaření

není vidět, kolik vody je v konvici
při nalévání nutno hodně naklonit konvici - nezvyk oproti jiným

Catler TS 4014

Catler TS 4014

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2022

Zakoupeno v Alza.cz

• velká spokojenost

Přidáno: 23. srpna 2022

• Efektivní vaření… Uvaříte rychle, i když se vám nechce. Vynikající chuť a úspora času.

Bezvadný hrnec.

Catler BL 8011

Catler BL 8011

Ověřený zákazník ELEKTRO plus Adriana

Přidáno: 9. srpna 2022

Zakoupeno v ELEKTRO plus

• Pořídila jsem tento mixer již po druhé, první vydržel neustálý nápor 8let, rozhodně nejlepší mixer jaký jsem kdy měla. Seká led, dobře se ovládá.

Za mě žádná nevýhoda.

Catler SB 810

Catler SB 810

Ověřený zákazník Catlercz.cz Jirka

Přidáno: 8. srpna 2022

Zakoupeno v Catlercz.cz

Máme od Catlera vakuovačku , bez kontaktní gril s jehlou od Sage , původně Catler -je to stejná firma ale rozdělená proto koukejte na obě ,jedna má mixéry ,druhá grily každá má něco kvalita stejně dobrá ,máme i originální skleněné vakuovací dozy a protože nám odešel tyčový mixer od jiné značky ,tak jsem neváhal a koupil jsem od Catler protože má funkci vakuování . Je to super protože nemusíš vytahovat velkou vakuovačku, dáš tam nástavec a rychle použiješ na pytlíky a dozy nebo i máme nástavce na flašky ,uděláš ovocnou štávu nebo nedopiješ víno , dáš špunt a použiješ vakuovačku a vydrží déle v lednici. Co mě překvapilo je hrozně tichý, protože má indukční bez uhlíkový motor , máme i varnou konvici od Sage taky kvalitní a bez problémů. Koupil jsem první gril který je fakt skvělý a postupně jsem dokupoval ostatní, ještě jsem koukal na sušičku potravin od Catler, má solární režim s infračerveným zářením nahrazuje sušení na slunci a spotřebuje méně energie než klasická ,to je super a zaujal mě mixér který mixuje ve vakuum také revoluce. Co říci na závěr já mám jasno , jsou to moje zkušenosti a poznatky tak snad někomu pomůžou s výběrem.

Catler VS 812

Catler VS 812

Přidáno: 8. srpna 2022

• Nejvíc mě baví pozorovat, jak se sáček scvrkává kolem :) Ale vážně, vaku nám šetří dost peněz, protože třeba salámi nebo sýry druhý třetí den už nikdo nechce jíst, že? Teď vydží o dost dýl.

Přidáno: 1. srpna 2022

• Kupoval jsem si na smoothie a plní účel. Má velkou mixovácí nádobu a menší FreshCup na skladování. To se hodí.

Přidáno: 29. července 2022

• Super silný motor. Je festovní, zvládnul i dvě zabijačky :-)
  • Je s ním snadná práce.

Přidáno: 27. července 2022

Jsem ve fázi testování a teď jsem objevila blog kuchynevhrnci.cz, tak to půjde samo.

Přidáno: 27. července 2022

Viděla jsem ho u jedné maminy na instagramu. Mám taky malou dceru, pyré z mixéru úplně miluje. Sápe se mi po mističce a sní jí plnou a kolikrát chce ještě přidat. Když náhodou zbyde, nechávám klidně do druhého dne, na chuti se nic nezmění.

Catler GR 8050

Catler GR 8050

Ověřený zákazník DNO elektro Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2022

Zakoupeno v DNO elektro

• Chtěla jsem nejdříve gril od firmy Tefal. Ale u tohoto produktu se mi líbí uložení zachytávací misky. Produkt jsme již dvakrát použili a zatím jsme spokojeni.
Catler KE 8110

Catler KE 8110

Ověřený zákazník Alza.cz Vladimír

Přidáno: 21. července 2022

Zakoupeno v Alza.cz

Spokojenost

Catler KM 8012

Catler KM 8012

Ověřený zákazník beatman.cz Super obchod super cena.

Přidáno: 18. července 2022

Zakoupeno v beatman.cz

Přidáno: 15. července 2022

Dlouho jsem váhala, zda ho pořídit, ale nelituju. Jsem velice spokojena. A víte co, vařím dole omáčku a nahoře knedlík. Oboje najednou. Nebo rozpouštění čokolády, to je taky hned. Těsto umíchá dokonce odpalované na větrníky.

• skvělý pomocník
  • intuitivní a snadné ovládání
  • rychlost přípravy web s recepty

Přidáno: 15. července 2022

• Snadná manipulace, drží na lince jak přikovanej. Má takovou páku, kterou snadno otevřete, vyměníte nástavec, umyjete a jedete dál.

Přidáno: 15. července 2022

• Pomazánky jsou opravdu jemné a nadýchané, stejně tak koktejly. Zmrzlinu jsem ještě nezkoušela, mám ho teprve krátce.

Přidáno: 10. července 2022

Jeden robot na všechno a nepotřebujete mít spousty dalších mixérů a šlehačů a strouhadel. Pomocník, který šetří čas a vlastně i místo v kuchyni.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]