Recenze Catler

Zakoupeno v Rozbaleno.cz

• Možnost zavěšení.

Tomáš Tomáš

Přidáno: 14. července 2014

• Kvalita, design, nastavení teplot - dokud fungovala - naprostá spokojenost...
  • Půl roku po skončení záruky přestala fungovat, neohřívá vodu, asi odešlo topné těleso. Pravděpodobně k výši ceny opravy se nevyplatí spravovat.

Konvici si již nekoupíme - nejdražší výrobek na trhu,dvojnásobná cena oproti jiným objemově, kvalitativně i funkčne srovnatelným výrobkům / AEG-Elektrolux, Bosch, Zelmer - a životnost je cca 3 roky ? To je výsměch.

Doplňování vody: Jednoduché
Hluk při vaření: Standardní
Rychlost uvaření vody: Dostatečná - do dvou minut
Catler ES 4011

Catler ES 4011

Milan Milan

Přidáno: 12. července 2014

• hezký vzhled, nerezové provedení
  • velice hlučný až 80Db

presovač jsem si vybral pro značku Catler/ mám již odšťabňovač Catler-super/ zklamala mě jeho hlučnost,vrátil jsem ho a zakoupil de longhi 680-nesrovnatelně tišší. Pro toho komu vadí přílišný hluk nedoporučuji, jinak ano

Rychlost nahřátí od spuštění: Pomalé - několik minut
Rychlost přípravy šálku kávy: Rychlá - do 20sec
Hlasitost: Velmi hlasitý
Čištění kávovaru: Jednoduché
Funkce napěnění mléka: Dostatečná

Ověřený zákazník 2hheran Katka

Přidáno: 11. července 2014

Zakoupeno v 2hheran

• možnost nastavení výšky horní desky
  • velikost gril. plochy

nemá chybu

Ověřený zákazník KASA.cz Zuzana

Přidáno: 10. července 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Rychlé odšťavňování, tichost, snadné rozebrání i čištění, minimální odpad a 90 % výtěžnost šťáv.
  • Při odšťavňování tvrdých kusů v závěru vlétne kus do odpadní nádoby, což způsobí takovou ránu, že mě to vždy zaskočí. Zkoušela jsem pomalé či rychlé odšťavňování a vždy se to stalo, ovšem ta rána má různou sílu. Příliš vysoká cena.

Vzhledem k tomu, že jsem velmi dlouho pročítala recenze na odšťavňovače a váhala, tak koupila jsem Calter. Zatím velká spokojenost. Věřím, že i nadále nezklame.

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. července 2014

(naposledy upraveno 8. července 2014)

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• 100% SPOKOJENOST
  • Snadná obsluha a čištění.

Spokojenost dle očekávání.

Regulace plynu: Výborná

Přidáno: 7. července 2014

• výkonný
  • rozšmelcuje prakticky všechno
  • složitá údržba
  • hodně dílů
  • díly mají hodně růžků a různých záhybů, bez myčky bych na to neměla nervy

Za mnohem lepší cenu jsme měli kdysi sice méně výkonný stroj, ale na naše odšťavňování vystačil a jeho údržba byla daleko jednodušší. Sešel bohužel věkem a již se nevyrábí. Tohle je kvalitní a výkonný stroj, ale množství dílů mě rozčiluje, mytí zbytečně složitých dílů obtěžuje.

Otáčky: Dostatečný rozsah a nastavení
Výkon mixéru: Vysoký - nikdy se nezpomalí
Čištění: Obtížné - nutno rozebírat na mnoho dílů

Přidáno: 7. července 2014

• Hezký design
  • odolná
  • nerez
  • jednoduché ovládání

Váhu jsme dostali zdarma k zakoupenému odšťavňovači. Zkoušela jsem ji zatím dvakrát, ale působí na mě dobře, ovládání je jednoduché

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2014

• splnil očekávání
  • rychlé zpracování
  • velký otvor na vkládání surovin
  • objemná nádoba na šťávu vč. separace pěny
  • objemná nádoba na odpad

jsem spokojená z výše uvedených důvobdů. Doporučuji.

Otáčky: Dostatečný rozsah a nastavení

• design
  • velký plnící otvor
  • účinnost
  • čištění

Mám asi dva roky a stále si nemohu na "vítěze" testu zvyknout. Odpadní materiál úplně mokrý, což mimo jiné znesnadňuje čištění. Navíc se odpad chytá na horní stěnu přívodu do odpadní nádoby, který takto ucpává.

Za tu cenu bych čekal mnohem vyšší účinnost odšťavňování.

Čištění: Obtížné - nutno rozebírat na mnoho dílů
Catler ES 8012

Catler ES 8012

Ověřený zákazník KASA.cz Mike

Přidáno: 30. června 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Kompletně nastavitelný mlýnek na kávu součástí kávovaru
  • Dva režimy přípravy espressa (pro začátečníky a level celoživotního učení)
  • Přehledný barometr
  • Parní tryska
  • Po nějaké době učení je z něj espresso naprosto vynikající (jen škoda, že u mě ta doba ještě nenastala :-D )
  • Snadné čištění
  • Přesná kontrola teploty a množství vody
  • Docela dlouho trvá, než z parní trysky jde pára
  • Nemožnost spuštění parní trysky během procesu přípravy espressa (což je pochopitelné, muselo by být další čerpadlo a to už jsem v penězích zase jinde)
  • Nahřívací plotna na šálky podle mě naprosto zbytečná (není moc teplá a šálek by trvalo nahřát tak týden - vyřeší se prolitím šálku horkou vodou)

Dlee mého názoru velmi kvalitní přístroj, který umí výrazně více, než jsem sám zatím schopen posoudit. Jeho ovládání je velmi snadné. Rozhodně jsem s ním spokojen a nelituji jediné investované koruny

Rychlost nahřátí od spuštění: Rychlé - do minuty
CATLER MF 8010

CATLER MF 8010

Leoš Leoš

Přidáno: 27. června 2014

• Doporučuji pro ty, kdo chtějí kvalitu. Viz. další popis.
  • Zatím nic. Snad jen to, že minimální množství "vyrobené" pěny je na 2 klasické 160ml a nebo 3 menší sálky 120ml. Doufám, že na nic ani dalšího nepřijdu. Záruku mám 3 roky, tak se to přinejhorším odnese do servisu. Toto Vás ale může teoreticky potkat u všeho.

Koupil jsem dvě jiné značky. Resp. jsem jeden pěnič dostal a druhý (cena 1500,-) koupil. Oba stojí za nic a jsou na položení k popelnici. Před týdnem jsem koupil tento Catler (čti: Ketler). Nejdřív popíšu ty předchozí. Stačí se podívat na YouTube jak má být hustá pěna na Cappucino a další kávovo-mléčné pochoutky. Nevím jestli jste někdo dostali na kávě v restauraci pěnu "tak hustou, že by se dala krájet a možná ještě dál....". Takže pokud nemáte porcelánový šálek, tak neskryjete jednu vadu na kráse - 30ml espresso a na něm 4 cm vysoká hustá pěna. (Pozn.1.: Něco jako třeba šlehačka ve spreji. Je to šlehačka, ale zároveň to se šlehačkou nemá nic společného a nedá se to stejně na nic použít). Takto jste dostali Cappucino někdy v restauraci? Jsem si jistý, že ne. A abych už přešel k Catleru, což? Vyloženě skvělé je, že si sami zvolíte teplotu v řádech 1°C, od toho se pak odvíjí vše ostatní. Počet šálků, hustota pěny, velikost ohřívaného mléka/vytvořené pěny. Mléko se v žádném případě nepřepaluje a to ani při 68°C, které jsem nejvíc zkoušel, pěna nechytá zápach umělé hmoty od stěn základny a termostatu. Nádržka má hubičku, dobře se pěna nalévá. Umývá se skvěle, stačí opláchnout vodou (myčku doma nemám). Mléčná pěna po nalití na espresso (25-30ml) hladí v ústech a snoubí se s chutí kávy. Toto ale umí u mě doma jen jeden napěňovač mléka ze tří. Po týdnu zkoušení se dá říct, že umím i Latte Art. (Pozn.2.: I když jiní na to mají kurzy a já jsem jen obyčejný chlap). Nic studeného jsem zatím nedělal. Na to mám shaker, ale je možné že i za studena se vše promíchá na 1 s *. Ale k tomu všemu se musíte prásknout přes kapsu a pořídit si 2x tak dražší přístroj než ty ostatní náhražky, co se prodávají víkendovým řidičům v obchodňácích. Jedině pak budete spokojeni s výsledkem. Neudělejte stejnou chybu před nákupem pěniče mléka, kterou jsem udělal já, a kterou jsem popsal v prvních třech větách.

Ověřený zákazník vsevyhodne.cz Anela

Přidáno: 25. června 2014

Zakoupeno v vsevyhodne.cz

• snadná manipulace
  • jednoduchá obsluha
  • snadné čištění
  • velmi praktický a navíc hezky vypadá

Gril jsem vybírala dle recenzí. Od firmy Catler mám již více výrobků, očekávala jsem tedy kvalitu.
Marinované maso bylo velmi rychle, bylo měkké a výtečné. Oceňuji možnost přiklopit jej i z vrchu. Výborná je povrchová úprava grilovací plochy ( to je asi nejdůležitější pro zdravé grilování ale i praktickou údržbu) a odkapávací miska. Přiložena byla i škrabka na odstranění napečenin. Ty vypadaly hrozivě, ale setřela jsem je papírovým ubrouskem, pokud byl gril ještě vlahý.
NEMĚNILA BYCH A DOPORUČUJI, přestože jsem měla smůlu a přišel mi kus s výrobní vadou. Vrátila jsem ho, a nový zakoupila v kamenném obchodě, kde jsem si ho mohla prohlédnout.

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. června 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Regulace teploty od skoro studeneho az do zhava
  • Vejde se pohodlne 6 toastu, nepotrebujete toustovac
  • Minutkovy odpocet (budik) je prijemnym bonusem
  • Horni plochu lze pravym posuvnikem aretovat v libovolne vysoke pozici, takze i vyssi kusy masa jsou v kontaktu z obou stran
  • Odkapavaci nadobka je skvela na stavu ze spizu i masa, ale i na jimani odkapaneho "bordelu", pokud grilujete klobasky, nebo spekacky.
  • Madlo je stale chladne
  • Privodni snura neni zbytecne dlouha a navic na spodni strane gril ma "zasobnik", kam ji lze namotat.
  • V zavrene poloze se da gril uzamnkout - spolu s predchozim bodem velmi vhodne pro jednoduchy transport treba na chatu.
  • Alza.cz nyni v akci dava ke grilu i dva mlynky (sul + pepr) od Catleru. Mlynky jsou na 6ks AAA baterii KAZDY, tzn celkem jich potrebujete 12 - Alza mylne uvadi celkem 6. Ale upozornil jsem je na to, takze to snad i oni opravi. Mlynky melou luxusne, ustroji je keramicke a diky 6x AAA maji OPRAVDU SILU.
  • U mlynku NENI "svetylko", jko byva u tech levnych, tzn baterie vydrzi delsi dobu a hlavne veskera sila z nich je venovana mleti.
  • Horni deska se pri delsim pouziti dost rozehreje. Vyrobce na to ale upozornuje v navodu a na desce je navic piktogram + napis "caution, hot surface", takze nelze brat jako velke minus.

Vse podstatne je shrnuto v bodech.

Regulace plynu: Výborná

Ověřený zákazník Catlercz.cz Jitka

Přidáno: 17. června 2014

• Krásný výrobek
  • jednoduchá obsluha
  • možnost nastavení teploty, zvuková signalizace
  • --

Catler BL 8011

Ověřený zákazník Catlercz.cz Jitka

Přidáno: 17. června 2014

• Krásný vzhled
  • jednoduchá a praktická obsluha
  • snadné vyprazdňování a vyčistění
  • výkon motoru a nožů
  • (vyrábím na tom burákové máslo - před tím arašídy
  • pomelu na masovém mlýnku, potom dám do mixeru
  • asi 40 dkg pomletých arašidů, asi 2 lžíce sluneč.oleje
  • bylinky a koření, mixuji asi 25 sec, setřu ze stěny, dále
  • mixuji necelé 2 min. a je to hotové, nemá to chybu a
  • je nesrovnatelné s kupovaným).
  • S jiným mixerem to bylo velké trápení - pro mixer i
  • mne.

zatím všechno ok

Ověřený zákazník Catlercz.cz milan

Přidáno: 15. června 2014

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Jednoduchá obsluha, možnost aretace vrchního víka, dobře řešená miska na odkapávající tuk
  • hůř se čistí, ale dá se to vydržet

Grilujeme dá se říci vše, maso, zeleninu i ryby.Velmi dobrý pomocník.Vzhledem k velikosti i přes velkou kuchyni uklízíme do skříně. Doporučuji všem raději si maličko připlatit a získat kvalitního pomocníka.

Ověřený zákazník 4home.cz Martin

Přidáno: 15. června 2014