Recenze Catler

Petr Pokorný Petr Pokorný

Přidáno: 7. října 2014

Lidičky, poklud chcete vypadat světácky a používáte proto cizí slova, zjistěte si prosím nejprve, co znamenají. Neříkejte a nepiště "presso", "presovač" aj. hlouposti. Presso znamená v italštině "u, pro, při, blízko" a nemá tedy nic společného s kávou, tak jako káva espresso a přístroj k její přípravě nemá co dělat s presováním. A pokud byste v Itálii požádali číšníka o "latte", přinese vám sklenici mléka.
Většina recenzí je pouze informací o znalostech jejich autorů a pro posouzení daného přísteoje nemá žádný kladný význam.

René Němec René Němec

Přidáno: 7. října 2014

• Rychlá příprava v porovnání s jinými produkty
  • Plynulá regulace teploty
  • Velká kapacita nádoby
  • Indukční technologie
  • Velmi snadná údržba a používání
  • Vhodné do myčky
  • Bohatá pěna
  • Srozumitelný návod
  • Ovládání
  • Vysoká cena
  • Malá odměrka na ingerience

Pěnič na mléko potřebuji, protože když do espressa nalijete studené mléko, chutná skoro jako instantní kafe. :-)

U tohoto produktu jsem se rozhodoval velmi dlouho. Indukční technologie přináší úsporu času i energií, ale vzhledem k pořizovací ceně stejně neušetříte ani korunu (takto vysoká investice se na úsporách energií nikdy nevrátí).

Hlavními argumenty pro pořízení byla rychlost přípravy a že je nádoba vhodná do myčky. Používám asi týden (nejméně 4x denně – jsem náruživý kafař) a do myčky jsem nádobu ještě nedal – vyplachuje se překvapivě snadno. Používání je snadné a časově nenáročné, asi jako u rychlovarné konvice!

Vše je perfektně zpracované a promyšlené. Mohu vytknout pouze velmi vysokou cenu a že integrovanou nádobku na přísady lze použít tak maximálně na sirup, protože její kapacita pro práškové přísady je asi jen 3 lžičky. Mohli by tedy dodávat ještě druhou (větší) odměrku na práškové přísady.

Po stránce designu se jedná o vkusný doplněk do moderní kuchyně se zcela intuitivním ovládáním. Cenou i provedením bych si troufl zařadit ho do poloprofesionálních spotřebičů a rozhodně se jedná o vhodný dárek pro milovníky dobré kávy. Také je vhodný, pokud máte jako já přístroj na espresso s tryskou (nikdy s ní mléko nenašlehám perfektně, trvá to dlouho a je z toho celkem nepořádek).

Ověřený zákazník ZaAkčníCeny.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2014

Zakoupeno v ZaAkčníCeny.cz

• 100% nádherný desing.....

dobrá cena, doporučuji oproti různým elektrowordům atd...

Catler ES 8010

Catler ES 8010

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2014

Zakoupeno v Elektrochram

• vejde se sem i velký hrnek, dobrá pěna, rychlý, velká nádobka na vodu...

spokojenost :)

Ověřený zákazník Alza.cz lubomír lejnar

Přidáno: 4. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• výkonný,tichý,dobře omyvatelný

chtěli jsme výkonný,dobře ovladatelný a tichý odšťavňovač

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2014

Zakoupeno v EURONICS

• možnost více druhů napěnění mléka
  • snadná příprava a obsluha

vzhledem k tomu, že mám již varnou konvici této značky,a s výrobky jsem spokojena, volila jsem proto tento pěnič mléka

Catler GR 4011

Catler GR 4011

Ověřený zákazník vsevyhodne.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v vsevyhodne.cz

• Výborné!!!!Kuřecí maso je za 10min. hotové!Biftek za 5min.!

Super!!!!!!!!!!!!!

• design
  • jednoduchá obsluha
  • pomalé mletí
  • nádherný velký displej
  • spousta vychytávek - uzavření zásobníku před vyjmutím, magnetický úchyt držáku páky i spodního krytu
  • nemožnost kalibrace
  • malé mlecí kameny
  • vkládání dózy na mletou kávu

Tento mlýnek u nás prodávaný pod značkou Catler je v domovské Austrálii znám jako Breville Smart Grinder, ve Velké Británii je to Sago a např. v Německu se prodává jako Gastroback 42639.
Co do designu nemám co vytknout. Nádherné zpracování v nerezovém povrchu a s velkým modře podsvíceným displejem a tlačítky. Je to určitě nejhezčí mlýnek, co jsem doma měl. Působí precizně, poctivě robustně, ale ne mohutně neohrabaně jako profi mlýnky s výškou přes 50 cm. Tento se vejde i do běžné kuchyně mezi linku a horní skříňku. Obsluha i čištění jsou příkladně jednoduché, je s ním radost pracovat. Líbily se mi vychytávky v podobě uzavření zásobníku kávy při jeho uzamčení (před vyjmutím) i magnetické úchyty držáků páky a spodní plošiny. Mlýnek mele hezky pomalu a kávu tak nepřepaluje. To ho předurčuje pro domácí použití, v kavárně by nestíhal.
Pravděpodobně jsem však narazil na špatný kus, neboť mlýnek správně pracoval pouze v první čtvrtině stupnice požadované jemnosti kávy. Jakmile jsem chtěl kávu jemnější, mlýnek se zasekl a motor se protáčel na prázdno (cvakal). Opakované čištění nepomáhalo, na hrubo běžel mlýnek dobře, ale pak se vždy zastavil. I tak se dala káva na nejjemněji dosažitelný stupeň považovat za jemnou a vhodnou pro espresso, i když naprosto jemná (jako prach) nebyla. Jemnost však zcela neodpovídala stupnici, která zobrazovala 6. nejhrubší stupeň. Stupnici bohužel nelze uživatelsky kalibrovat - lepší mlýnky umožní nastavit zobrazovaný stupeň jemnosti vzhledem ke stutečnému výsledku. Ten se navíc časem u každého mlýnku mění s ohledem na stupeň opotřebovanosti mlecích kamenů a možnot pravidelné kalibrace je proto důležitá. Zde jsou použity kónické mlecí kameny menšího průměru a mechanicky bude tento mlýnek bohužel pravděpodobně nespolehlivý.

Rostislav kramář Rostislav kramář

Přidáno: 1. října 2014

• pracuje rychle, chce to mít ovšem trpělivost při odebírání pěny, džusy jsou dobré :-), dobře se čistí
  • moc pěny

Jsem s tímto odšťavňovačem spokojený, tam kde padají zbytky ovoce a zeleniny tak tam dávám sáček, takže po odšťavnění vytáhnu sáček a vyhodím ho do koše.

Ověřený zákazník MALL.CZ Registrovaný uživatel

Přidáno: 30. září 2014

Zakoupeno v MALL.CZ

• Někdy ohřívá vodu s malou pauzou. To znamená, že se zdá, jako by už voda vřela, konvice ztichne, ale tlačítko stále svítí červeně. Za takových 10-20 sekund začne voda znovu vřít a teprve pak se tlačítko vypne. Když tohle nevíte, tak si klidně zalejete kávu jen napůl horkou vodou :-(

Jinak jsme ale zatím spokojeni.

Doplňování vody: Jednoduché
Hluk při vaření: Standardní
Rychlost uvaření vody: Dostatečná - do dvou minut
Catler ES 9010

Catler ES 9010

Fafrnok Fafrnok

Přidáno: 29. září 2014

(naposledy upraveno 29. září 2014)

• Nic........zart.
  • Strasna cena. Kavu bud dokazete robit dobru, alebo zlu. Zbytocny vyrobok.

Este raz, nenormalna cena, poobzerajte sa radsej po 8. rade, ktoru dostanete aj pod 500 Euro s DPH. A ta ma aj mlyncek.
Pripadne Gaggia Classic..........

Funkce napěnění mléka: Dostatečná

Ověřený zákazník Atranet.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Atranet.cz

• Pracuje rychle. Jednoduchá údržba. Džusy dobré. Lze udělat najednou větší množství džusu i na pár dní dopředu. Chce to mít ovšem trpělivost při odebírání pěny :-) Když se do nádoby na sběr dužiny přichytí mikrotenový sáček, odpadá čištění tohoto dílu, neboť zbytky ovoce zůstanou v sáčku.
  • Odstředěná šťáva má hodně pěny.

Výtěžnost určitě není avizovaných 800ml čistého džusu, ale spíš 500ml. Jinak ale funguje dobře, je sice dražští, ale je praktický, nepřehřívá se... Snadná údržba. Doporučuji.

Ověřený zákazník ePROTON.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ePROTON.cz

• výkon,výtěžnost zpracovávaného materiálu, jednoduché a poměrně lehké čištění

doporučuji dalším zájemcům

Otáčky: Dostatečný rozsah a nastavení

Ověřený zákazník Catlercz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. září 2014

Zakoupeno v Catlercz.cz

Velmi dobrý, snadná udržba, bez prblémů odšťavnil i kořenovou zeleninu.

Ověřený zákazník Catlercz.cz Libuše Kantnerová

Přidáno: 26. září 2014

• dobře se čistí
  • zabírá moc místa

doporučila mi jej dcera, která s ním je spokojená ...pokud se nějaký plastový díl nerozbije ..pak bych měla být spokojená i já

Otáčky: Dostatečný rozsah a nastavení

Popelka Popelka

Přidáno: 18. září 2014

• Krásně našlehá mléko
  • Ukazatel tlaku
  • Přetlakové misky
  • Hrnek na šlehání mléka
  • Dobré preso
  • Misku musím do páky vtlačit a pak je problém ji dostat ven, vůbec to nejde

Tento přístroj jsem si vybrala, protože jsem chtěla dobré preso na kapučíno. Zatím se s ním více méně učím, zkušenosti mám z dřívějška, ale nový výrobek, nové zkušenosti a každý stroj se chová tak trochu jinak... Zdá se dobrý, ale problém je v miskách, které jdou dost špatně do páky a pak nejdou dostat ven, musím použít druhý konec lžičky a i tak to jde dost špatně... Jen rukou to nejde... tak nevím, jestli se to "rozchodí" nebo je to mínus tohoto výrobku, což by mne mrzelo.
Cena by mohla být určitě nižší.
Něco málo ke koupi - měl k němu být dárek kuchyňská váha, ale na prodejně na můj dotaz, zda to tak je se prodavač velice divil, nakonec zjistil, že to tak opravdu je, ale že onu váhu nemají na skladě! Když jsem se doma podívala na jejich stránky, tak jsem zjistila, že na skladě byla! Dodnes mi ji nedoručili!!! Na mejly již nikdo nereaguje! Takže pozor na produkty u kterých je dárek! Může to být pěkná zlodějina... Jedná se o T.S. Bohemia v Olomouci

Funkce napěnění mléka: Vynikající
Catler TM 8010

Catler TM 8010

Paul Paul

Přidáno: 16. září 2014

• design
  • všechno

Zakoupil jsem tento produkt a velmi jsem se těšil, až si konečně uvařím čaj tak, jak má být, nebudu hlídat dobu louhování, když to nestihnu vypiji pěkný blaf .... jak již zde bylo řečeno.
Já jsem si však neuvařil žádný čas, protože konvice se neohřála na st. Funkce basket fungovala aniž jsem ji zapnul, ukazatel času nic neukazoval a louhovalo se to stále, tedy stejně jako bych dal čas do konvice a zapomenul na něj. Dle návodu jsem odpojil od proudu a stejné. Další bylo vyresetovat. Učinil jsem a nic. No byl jsem tak na........., že jsem chtěl vzít kladivo a rozbít to, ale cena mě zarazila, dnes to jdu vrátit a je mi jasné, co si již nekoupím. Takový šmejd za takové peníze to jsem ještě nikdy v životě nekoupil, ale jednou je to vždy poprvé. Tak hodně štěstí pokud se pro to rozhodnete!!

Rychlost nahřátí od spuštění: Pomalé - několik minut

Ověřený zákazník Catlercz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2014

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Spolehlivě funguje, snadno se čistí a udržuje.
  • Na nic jsem nepřišla.

Jsem z JE 4010 nadšená, naprosto splnil mé představy o jednoduchém a rychlém odšťavňování.

Výkon mixéru: Dostatečný - stačí na většinu činností

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. září 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Velmi pěkný a elegantní výrobek.
  • Rychlý ohřev vody.
  • Tichý chod.
  • Prodloužená záruka na 3 roky.

Konvice je elegantně zpracovaná po všech stránkách, po dosažení požadované teploty, zazní příjemným hlasovým tónem..Zatím jsem nezjistila nedostatky, konvici mám krátce, tak snad bude fungovat!

Doplňování vody: Jednoduché
Hluk při vaření: Tichá
Rychlost uvaření vody: Rychlá - pod dvě minuty
Catler GR 8010

Catler GR 8010

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz Jarmila Holušová

Přidáno: 6. září 2014

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• kvalitní grilovací plocha, chytře vymyšlená miska na odkapávání tuku

super

Zobrazuji 241 - 260 ze 500 recenzí 1...11 12 [ 13 ] 14 15...25