Recenze Catler

Catler KE 4013

Catler KE 4013

Jana Jana

Přidáno: 20. srpna 2013

• Dostačující objem,pěkný,neokoukaný design,skvělá mechanika odklápění víka
  • zavádějící info o výrobku,realita je taková:nepodsvícený displey a ani nic nedává zvukový signál po dovaření - pouze prostě cvakne vypínač jako u vše konvicí

Váha samotné konvice cca 850 gr,takže příjemně lehká,voda při nalévání nepřetéká přes víčko-nalívá se tedy super.Ergonomické držadlo z ne zrovna tuctového plastu,pěkně zpracované,víko s průhledem.
Litrový objem konvice mi v pohodě stačil i dřív pro 4člennou rodinu.

Doplňování vody: Jednoduché
Hluk při vaření: Tichá
Rychlost uvaření vody: Pomalá - několik minut

Přidáno: 19. srpna 2013

Zakoupeno v Catlercz.cz

• perfektní funkčnost, variabilita, na tomot grilu dokáže grilovat i úplný začátečník s perfektními výsledky
  • velmi špatné čištění horní vroubkované desky

výborný výrobek

Čištění: Obtížné - nutno rozebírat na mnoho dílů

Ověřený zákazník Catlercz.cz Ing. Jaroslav Voborský

Přidáno: 18. srpna 2013

• oboustranný ohřev
  • nepřilnavý povrch
  • odvod tuku do nádoby pod grilem
  • minutník, mohu se věnovat hostům a nezapomenu na maso

Mohu jen doporučit, velká spokojenost, samé klady.
Chybí mi jen něco čím bych čistil žebrování horního grilu, mělo by se to dodávat s výrobkem.
Od koupi grilu, grilujeme skoro denně. Výborná grilovaná zelenina. Nejlepší naložená krkovice.
Výborně se dělají palačinky. Také jsme vyzkoušeli bramboráky, nejsou tak mastné, plné oleje. Nepřilnavý povrchu!!
Velká výhoda tohoto kontaktního grilu je, že můžete grilovat průběžně celý večer a máte stále co podávat a věnovat se hostům.
Nepřipálíte a díky minutníku grilujete maso přesně tak, jak chcete. Na dřevěném uhlí to musíte stále hlídat, přendavat ze středu do stran a opačně.
Doporučil jsem ho i dalším. Koupil si ho už bratr a dcera zvažuje koupi grilu na balkón do paneláku. Hosté ho také obdivují a těší se, že si ho také pořídí.
Mlýnky na sůl a pepř jako dárek ke koupi grilu Catler 8012 tento výrobek řadí mezi špičkové výrobky.

Catler KE 8010

Catler KE 8010

Lecher Lecher

Přidáno: 16. srpna 2013

(naposledy upraveno 16. srpna 2013)

• Designove i funkcne velmi povedena konvice.
  • Muj produkt behem dvou let bez problemu-az doposud.
  • Pred tydnem se cca o 80% znicehonic snizila hlasitost veskerych zvukovych signalu (zapnuti, vypnuti...).
  • Stand-by rezim, kdy zakladna konvice zapojena v siti neustale vykazuje nejakou spotrebu energie - bohuzel netusim, kolik v tomto stavu "bere".

Po dvoulete zkusenosti bych do ni sel bez obav znovu.

Doplňování vody: Jednoduché
Hluk při vaření: Standardní
Rychlost uvaření vody: Dostatečná - do dvou minut
Catler SB 4010

Catler SB 4010

Ověřený zákazník Catlercz.cz Janina

Přidáno: 16. srpna 2013

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Velmi tichý a snadno se ovládá.

Doporučuji: Mixér je velmi tichý a snadno se ovládá.

Přidáno: 12. srpna 2013

Zakoupeno v Catlercz.cz

• Gril je super. Doporučuji všem..

Gril všem doporučuji.. Zamilovali jsme si ho...

Simona K. Simona K.

Přidáno: 9. srpna 2013

• Moderní vzhled
  • Vysoké otáčky
  • Vybrán dle doporučení zde a nelituji
  • Stabilní tělo odšťavňovače
  • Snadné čištění
  • Intuitivní skládání

Vynikajíci za vyhovující cenu. Doporučuji.

Výkon mixéru: Dostatečný - stačí na většinu činností
Catler ES 8010

Catler ES 8010

Jiri Vanek Jiri Vanek

Přidáno: 8. srpna 2013

• Pro doplnění po čase používání viz shrnutí

Tak mašina se stala platným členem domácnosti - našel jsem vhodnou hrubost mleté kávy a na soustruhu jsem si stočil definitivní tempr přesně podle průměru misek a je to lepší, plastovou lžičku jsem ekologicky zlikvidoval do tříděného odpadu. Na mašině se nic nezměnilo, je dobrá. Kafe je fajnové. Čištění je teda bezkonkurenční, ale to už tu bylo popisováno mockrát. Výdej vody - teplota se ani po "zaběhnutí" nezměnila, ale občas si doma uděláme rozpustnou slabší kávu (kávový nápoj s mlékem abych byl přesnější) a na to je teplota vody úplně v pohodě a zelený čaj také udělá - už jsem si zvykl po výdeji horké vody pustit páru (čekat, než se natopí systém) a vyfouknout zbytek vody s párou do hrnku.
Koupil jsem knock-box a tím jsem bohužel přišel o mé předělané netlakové sítko, nevšiml jsem si, že jsem jej vyklepl i s logrem a když jsem na to přišel, je již sítko kdesi netuším kde na smetišti - to zamrzí :-(
Stroj je fajn a zvykli jsme si na sebe.
Opravdu jej doporučuji - a to, že nemá kovový bajonet a páka není profi - vem to čert......

kokosca kokosca

Přidáno: 6. srpna 2013

• velikost desek
  • robustní provedení
  • rychlé nahřívání
  • citlivě reaguje na zvýšení/snížení příkonu
  • nepřilnavé desky
  • minutka
  • váha
  • čištění
  • špatné zavírání
  • absence jakéhokoli chrániče na prskající omastek
  • malý rozsah regulace

Také jsem čekala trošičku důmyslnější přístroj. Vadí mi především to, že nemá nikde ani z jedné strany nějaký chránič na prskající omastek. Při použití doma je to opravdu dílo, po grilování ještě půl hodiny čistím jak samotný gril, tak všechno co je v dosahu cca 30cm. Je to asi dáno konstrukcí, musí někudy odcházet teplo..
Na nejnižší stupeň dělám úplně všechno, dneska jsem dělala karbanátky a ještě by tam chvilinku mohly být, ale svrchu už byly dost, byly by připálené. Mohlo by to mít větší rozsah regulace příkonu.
Na druhou stranu udělala jsem najednou karboše s kila masa, asi 16 se mi jich tam vešlo!! Úplně vynikající jsou z něj tousty, udělá se jich i 9 najednou a jsou vmžiku.
Ještě jedna věc-tkzv.uzamčení přístroje pro přepravu ve vertikální poloze-netuším jestli ten náš nemá nějakou vadu, protože sice má polohu uzamčení, ale je to takový jezdec, který nemá pojistku a ve chvíli, kdy gril zvednete, sjede zpět. Pokud ho zvednete rychle, tlakem spodní desky se to jakžtakž zajistí, ale už se mi stalo, že mi to vypadlo. Buď jsem lempl, nebo je to nedomyšlené.
Kolega níže si stěžoval, že v poloze otevřený gril nejsou desky v rovině a to nemůžu potvrdit, spodní deska je polohovací a je možné mírně upravit sklon, horní deska má vroubky u středu hlubší a u kraje melčí, které přesně doléhají na spodní desku, takže v otevřené poloze je vlastně horní deska v rovině vroubky, ale vnitřky těch vroubků mají sklon, tohle mi naopak přijde vymyšlené dobře.
I přes některé kritické body bych ho ale nevyměnila, protože ta velikost je k nezaplacení... Je také velmi rychle nahřátý a připravený.

Regulace plynu: Nedostatečná

Ověřený zákazník Kamenný obchod medojed

Přidáno: 6. srpna 2013

Zakoupeno v Kamenný obchod

• Provedení
  • Malá účinnost odšťavňování. Neodstředěná dřeň je vymrštěna do nádoby na odpad.
  • Velké rozměry.

Catler CP 8010

Ověřený zákazník Shopping.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. července 2013

Zakoupeno v Shopping.cz

• kvalitní zpracování, stabilní, velmi tichý, elegantní
  • vysoká cena

Nejlepší lis na citrusy na trhu. Jednoduchá manipulace i údržba. Jasná volba.

Kvalita provedení: Výborná

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Romča

Přidáno: 29. července 2013

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• opravdu kvalitní provedení, vše do sebe lehce zapadá
  • jednoduché použití
  • velmi rychlé odšťavňování
  • lehce se omývá
  • tichý provoz

Tento výrobek je velmi kvalitní, byla jsem překvapena jak lehce se používá i myje. Jednoduchý funkční systém, celkem tichý provoz, když srovnám s běžným mixérem. Velmi pěkně napsaný manuál i s dobrými radami a recepty. První použití jsem zvládla sama i bez pomoci manžela!
Cena je myslím odpovídající kvalitě. Hodí se pro lidi, kteří chtějí být zdraví a něco pro to udělat a zároveň si pochutnat.
Tento produkt jsem si vybrala na základě testu recenzí uživatelů a myslím, že jsem vybrala dobře.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2013

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• grilování v každém počasí (venku i doma)
  • masíčko šťavnaté s krásnou křupavou kůrčičkou :-)
  • maso, ryby ani zelenina se nepřipaluje
  • lze i bez tuku
  • skvělé sandwiche - 8ks jedním vrzem :-)

Viděla jsem tento gril na jedné oslavě a hned jsem věděla, že ho budu mít také. Obsluha i čištění jednoduché, masíčko jedna báseň. Jen by to chtělo slevový kupon na maso, protože grilujeme nyní denně :-)

Přidáno: 22. července 2013

• Jednoduchý, kvalitní a silný

Vřele doporučuji!

Catler JE 8010

Catler JE 8010

Zapletal Petr Zapletal Petr

Přidáno: 20. července 2013

• robustní konstrukce a kvalitní použité materiály
  • výkonný motor s dostatečnou rezervou
  • snadné čištění
  • jednoduché a intuitivní ovládání levou rukou
  • pevná základna
  • bez vibrací a otřesů
  • velký zásobník na ovoce a zeleninu
  • zvládá dobře i rajčata a drobné peckoviny,rybíz, angrešt aj.
  • výustek na výtok šťávy mohl být o centimetr delší, po odstranění nádoby dochází k odkapu na základnu přístroje, nelze vyřešit ani přistavením jiné nádoby, naprosto nechápu u tak vymakaného stroje
  • na krytu stroje a současně i nádoby na separát jsou zajímavě vylisované nejspíše zpevňovací výlisky, separát se zde zbytečně zadržuje
  • lisování banánu do šťávy se mi dosud nepodařilo,veškerý produkt skončil v separátu.Taktéž měkké ovoce má nízkou výtěžnost (přístroj ale není určen k lisování, tudíž se o vadu nejedná).

Mám většinu spotřebičů od firmy Catler. Všechny fungují tak jak mají a k čemu jsou určeny. Mají kvalitní zpracování, účinnost na hranici profesionálních strojů s ohledem na design, který profi přístroje postrádají. Základní materiály a součástky jsou kovové, předpokládám tedy, že mi výrobky budou sloužit dlouho a půjdou i opravit. Mám zkušenosti s odšťavňovači Moulinex a AEG, které sice fungovaly rovněž dobře, ale nebyly stavěny na větší zátěž. S tímto se nebojím na jeden zátah postupně zpracovat celou zahradu :-).Přesto, že se jedná o větší přístroj, čištění je jednoduché a rychlé, je to i jeho nevýhoda - vyžaduje větší prostor v dřezu. Pokud si hodláte denně vylisovat jedno jablko a jednu mrkev, vyberte si menší a jednodušší model. Tento je opravdu velký, výkonný a zvládne zpracovat veškeré ovoce, které je uvedeno, bez výhrad.Jako jediný co jsem měl možnost vyzkoušet kvalitně odšťavňuje rajčata s červenou řepou, u výše uvedených přístrojů jsem měl s rajčaty velký problém kvůli velkému množství pěny, vždy z toho vyšla prapodivná emulze :-)

Catler ES 8012

Catler ES 8012

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2013

Zakoupeno v Elektrochram

• Pákové espresso, kontakt s kávou
  • Rozumná míra automatizace
  • Automatizace jde vypnout
  • Integrovaný mlýnek.
  • Manometr.
  • Sítka s dvojitým dnem i sítka s jednoduchým dnem.
  • Protlačí horkou vodu i přes kávu z mastných aromatických zrn, kde manuální Krups se zadrhnul a automatický rozbil.
  • Nebezpečí vzniku závislosti na kávě.

Vysoká kvalita protlačeného espressa.

Rychlost nahřátí od spuštění: Rychlé - do minuty
Rychlost přípravy šálku kávy: Rychlá - do 20sec
Hlasitost: Standardní
Čištění kávovaru: Jednoduché

Ověřený zákazník Catlercz.cz Jaroslava

Přidáno: 15. července 2013

Zakoupeno v Catlercz.cz

• gril je perfektní, nad očekávání jsme spokojeni

Zkušenosti získávám, jelikož jej máme krátkou dobu, již jsme několikrát grilovali.Oceňujeme jeho jednoduchost k používání, čištění a skladnost.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. července 2013